Rdzenna społeczność zamieszkująca dalekie Lasy Amazonii już od dawna bardzo dobrze zna właściwości i działanie tajemniczo brzmiących dla Europejczyka Acai Berry. Uważane za „cudowne” lekarstwo Acai Berry dzięki zwiększonej obecności witamin, soli mineralnych i innych czynnych związków stymulują procesy metabolizmu jakie odbywają się w ludzkim organizmie, co w efekcie znacznie wspomaga diety odchudzające. Zarówno właściwości jak również działanie związków zawartych w jagodach Acai zostały potwierdzone badaniami klinicznymi, a ekstrakt z rośliny uznany za bogate źródło wielu preparatów na suplementację diety. Na rodzimym rynku od niedawna również można dostać suplementy diety, w których składzie główną pozycję zajął wyciąg z tej niezwykle przyjaznej dla wymaganego funkcjonowania organizmu i stymulującej proces spalania się zmagazynowanego tłuszczu rośliny.

Kuracja przy zastosowaniu Jagódka już od pierwszych dni zażywania zapewnia zauważalne wyniki. Obok stymulacji spalania się tłuszczu zażywany zgodnie z zaleceniami zwartymi w ulotce preparat minimalizuje pojawianie się nagłego uczucia głody spowodowanego spadkiem poziomu glukozy we krwi. Ponadto oksydanty jakie znalazły miejsce w unikalnej formule składu oczyszczają organizm z nagromadzonych toksyn a nawet obniżają poziom złego cholesterolu we krwi.

Zgodnie z opiniami osób, które poddały się kuracji, stosowanie preparaty Jagódka obok wspomagania odchudzania się poprawia samopoczucie i przywraca prawidłowe funkcje organizmu oraz co jest szalenie ważne w kuracjach odchudzających zwiększa pokłady energii, które ograniczają odczucie zmęczenia..


<< Poprzedni
Następny >>