Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak mnóstwo zastosowań ma to z pozoru proste narzędzie. Wydawać by się mogło, że narzędzi dźwigowych stosuje się tylko na budowie.

Jednak w tym przypadku realia są zupełnie inne. Pojazdy popularnie nazwane zwyżkami mamy możliwość zastosować w różnych dziedzinach. Przykładowo w reklamie. Oczywiście nie ma to nie wspólnego z kreacją, ale w momencie kiedy agencja zaprojektuje już kampanię reklamową trzeba przejść do działania.

Montowanie dużych plakatów bilbordów czy makiet, nie jest łatwym zadaniem. Z reguły firmy zatrudniają w tym celu firmy zewnętrzne zajmujących się rozlokowaniem materiałów. Plakaty zazwyczaj zostają umieszczane w ciężko ulokowanych miejscach na dużym wymiarze. Oczywiście po to, żeby można je było zauważyć poruszając się samochodem czy po prostu przechodząc po chodniku.

Im bardziej nietypowe miejsce, tym bardziej.

W tym momencie do działań wchodzi wykwalifikowana ekipa monterska. Powinny być to być osoby posiadające uprawnienia do eksploatacji z przyrządów transportu bliskiego, uzbrojone w sprzęt praktyczny do wykonywanej pracy. Podnośniki koszowe gwarantują szybkie dotarcie do miejsc znajdujących się nawet na kilkudziesięciu metrach. Platforma doskonale zamienia rusztowanie, którego po prostu nie trzeba konstruować, co będzie oszczędnością czasu a także pieniędzy.

Monterzy mają możliwość w komfortowych warunkach wykonywać swoją pracę..
Autor: podnośnik koszowy wroclaw