geburtstagsgrüße
Idziesz ulicą i dostrzegasz tyle ludzi, a żadne z nich się nie śmieje. Każde z nich ma posępną minę, która jako pierwsza rzuca się w oczy. W naszych głowach w momencie tworzy się opinia o tych osobach. wiadome jest, że ludzie, którzy się uśmiechają są rejestrowani jako ci bardziej sympatyczniejsi, pozytywni.

Można by rzec, że wręcz infekują uśmiechem! Podobno śmianie się wydłuża życie kolejno o 15 sekund. Nie jest pewne czy to się sprawdza, ale nie zaszkodzi wypróbować. Zdarzają się też dni, gdy nie masz ochoty na żadną rozrywkę, pogrążasz się w smutku i wyczekujesz aż sobie pójdzie. Pomóż mu w tym! Spraw, aby poczuł się niechciany, a dzięki temu prędzej da ci spokój. Najprostszym sposobem jest najzwyklejsze ruszanie się. Włącz muzykę i zacznij tańczyć, a możesz również poćwiczyć. Wtedy twój mózg uwalnia endorfiny, a przez nie świat wydaje się być piękniejszy. Można rzec, że swego rodzaju narkotyk, ale zupełnie nieszkodliwy. Oprócz tego, że poczujesz się szczęśliwszy, to spalisz niechciane kalorie. Zobacz ile korzyści! Jeśli pogoda jest deszczowa, a na niebie kotłują się czarne chmury, wówczas jest większa szansa na to, że złapie cię przygnębienie. Sporo osób tak ma. Twój organizm tylko "wyłapuje" poszczególne bodźce ze środowiska i interpretuje je po swojemu. Można właśnie w taki sposób to wyjaśnić. Gdy budzisz się, odsłaniasz żaluzje, a za oknem zauważasz piękne słońce, którego promienie lekko dotykają cię po twarzy, ptaszki wesoło ćwierkają, to wszystko motywuje do tego, by w jednej chwili wyjść na powietrze, dodaje energii, by uczynić coś, czego nie robi się na co dzień. Ach, gdyby tak nieprzerwanie mogło być. Niestety, okres ponurej jesieni sprzyja temu, by zawinąć się w koc jako naleśnik i nakłania do tego, by przekoczować w ten sposób przez całą zbliżającą się zimę. Wówczas trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i ostatecznie mu odmówić. Odnajdź swoje hobby, które dotąd zaniedbałeś, ale jeśli jeszcze go nie masz, to spróbuj je odkryć! Udowodniono, że nawet nieprawdziwy uśmiech może przynieść korzyści. Pomaga redukować stres i polepsza samopoczucie. Uśmiech może także wpływać korzystnie na stosunki z innymi ludźmi, przez co ułatwia kontakt z nimi.

Dzięki uśmiechowi i optymistycznemu nastrojowi staniesz się bardziej kreatywny.

Ludzie zaczną cię postrzegać jako osobę godną zaufania.

Przeprogramujesz swój umysł na lepsze myślenie, a tym samym zarazisz nim otaczające cię osoby.

Jak można zauważyć, śmianie się ma wiele swoich zalet. Nie zwlekaj już dłużej, wstań, podnieś głowę i zrób szeroki uśmiech!.


Zobacz:
Przelewy w banku oraz karty
Te tabletki gwarantują zmniejszenie nadmiaru kilogramów na zawsze
Moda - bieżące style