Pierwsze przygotowania do zaślubin najczęściej rozpoczynamy na czternaście miesięcy przed tym ważnym dniem. Rzecz jasna ten okres wypełniamy wieloma przygotowaniami, dokonujemy rezerwacji sali, kompletujemy konieczne dokumenty, kupujemy garnitur i suknię ślubną, zapraszamy gości. W wielu przypadkach jednak zapominamy o drobnych elementach ślubu. A te elementy mają niesamowicie wielkie znaczenie. Muzyka. Z reguły wybór muzyki na wesele jest ograniczony do decyzji, czy na weselu, które organizujemy ma przygrywać orkiestra, czy muzyka na wesele ma być mechaniczna, a zabawą ma dyrygować DJ.

Jeśli już podejmiemy decyzję, decydując się na odpowiedni zespół lub DJ-a, kierujemy się wyłącznie kosztem.

Błąd. Jeżeli zależy nam na tym, by nasi goście doskonale się bawili, przywiążmy uwagę na to, jak najlepszy według nas zespół lub DJ gra muzykę na weselu, w jaki sposób podchodzi do gości. W jaki sposób nawiązuje kontakt z gośćmi weselnymi. Trzeba usłyszeć minimalnie kilku przebojów zespołu i zdecydować się na dany zespół tylko w sytuacji, jeśli mamy pewność, że gościom na weselu się spodoba, jeśli wiemy, że zabawa weselna będzie świetna.
Jedzenie na weselu. Menu z reguły wybieramy zupełnie tak samo jak decydujemy się na zespół muzyczny. Ma być sensownie i niedrogo. Nie powinno się w ten sposób robić.

Dużo lepiej zaplanować menu w drobiazgach, czasami warto wręcz nakazać osobom gotującym przygotowanie czegoś, czego w menu danej restauracji po prostu nie ma.

Na naszą prośbę przygotują wspaniałe jedzenie, które zaproszeni przez nas goście bardziej docenią, niż menu i od lat popularne. Film z uroczystości ślubnej. Profesjonalny film ma niezwykle duże znaczenie. Oczywiście, w obecnych czasach każdy ma możliwość go nagrać, choćby smartfonem. Powinniśmy wiedzieć, że jeśli pragniemy, by nagrany film został pamiątką na całe małżeńskie, powinien zrealizować go fachowiec. Zatrudnienie profesjonalisty, jaki zajmie się nagrywaniem filmu z obchodzonego przez nas to niesamowicie ważna sprawa. Fotografie. Fotograf na ślub to fachowiec, który nie tylko zrobi dobre zdjęcia, ale i właściwie je zmieni, następnie z nich wspaniały album. To jak najbardziej przykłady pozornie nic nie znaczących rzeczy, jakie przed dniem ślubu i wesela, koniecznie trzeba przygotować do końca. Jeśli się postaramy i świetnie przygotujemy uroczystość ślubu i wesela, w sprawach istotnychrównież w takich drobiazgach, możemy mieć pewność, że oczywiście zabawa będzie niezwykle udana..
<< Poprzedni
Następny >>